Manga Ay (https://manga-ay.com) ekibi olarak gizliliğinize ve verilerinizin güvenliğine önem veriyoruz. Bu nedenle, hangi verileri topladığımız ve topladığımız verileri hangi amaçlarla kullanacağımızla ilgili olarak sizi aydınlatmak amacıyla bu gizlilik politikasını oluşturduk.

Kişisel verilerinizi yalnızca servislerimiz için ihtiyaç duyduğumuzda isteriz. Bunu bilginiz ve izniniz dahilinde yasal yollardan topluyoruz. Ayrıca, neden topladığımızı ve nasıl kullanılacağını da size bildiririz.

Kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri, disqus yorum sistemi haricinde yasalarca gerekli olmadıkça, halka açık veya üçüncü taraflarla paylaşmayız.

Web sitemiz bizim tarafımızdan işletilmeyen harici sitelere link verebilir. Lütfen bu sitelerin içeriği ve uygulamaları üzerinde bizim kontrol sahibi olmadığımızı ve kendi gizlilik politikaları için sorumluluk veya yükümlülük kabul edemeyeceğimizi unutmayın.

İstediğiniz hizmetlerin bir kısmını size sağlayamayacağımızı bilerek kişisel bilgileriniz için isteğimizi reddetmekte özgürsünüz.

Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, gizlilik ve kişisel bilgilerle ilgili uygulamalarımızı kabul etmiş sayılır, eğer gizlilik politikamızı kabul etmiyorsanız bu internet sitesini kullanmaya devam etmemelisiniz.