Sevgili ziyaretçimiz, tüm Manga Ay (manga-ay.com) kullanıcıları kullanım koşullarını, gizlilik politikasını ve site kurallarını okumuş olarak varsayılmaktadır. Eğer bu sözleşmeyle belirlenen koşullara uymayacaksanız lütfen oturumunuzu sonlandırınız. Siteye erişiminizi sürdürdüğünüz takdirde, koşulsuz ve kısıtlamasız olarak, işbu sözleşme metninin tamamını kabul ettiğinizin, tarafımızca varsayılacağını lütfen unutmayınız.

Manga Ay ekibinin verdiği hizmetlere ilişkin yapacağı değişiklikler, sitede yayınlandığı vakit yürürlüğe girmiş sayılacaktır, kural ve sistem güncellemeleri bu maddeye dahildir.

Manga Ay sistemlerine ve altyapısına zarar verecek eylemlerde bulunan kullanıcılar yasal olarak sorumlu tutulacaktır. Tüm eylemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Manga Ay'da üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içerikleri tarafımızca bilinmeyen diğer web sitelerine, uygulamalara ve platformlara köprüler (bağlantılar) bulunabilir. Manga Ay, işlevsellik amacıyla yalnızca bu sitelere ulaşımı sağlamakta olup, o sitelerde yer alan içeriklerin kontrolü ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Haklarımız
Bu sitede yer alan içeriklerin izinsiz “kopyalanması” ve “çoğaltılması” kanunen yasaktır!
1948 yılında yürürlüğe girmiş İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi 27. maddesinde belirtildiği üzere; “Herkesin sahibi bulunduğu (yarattığı) her türlü bilim, edebiyat veya sanat eserinden doğan manevi ve maddi yararlarını korunmasını isteme hakkı vardır.”

Haklarınız
Eğer şirketinizin ve/veya şahsınızın telif haklarını ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız. Lütfen [email protected] adresine e-posta atarak durumu bildiriniz. Telif haklarıyla korunan seriniz/serileriniz aynı hafta içerisinde siteden kaldırılacaktır.